Klej do bord

8,90 zł brutto

Zastosowanie: Do przyklejania ozdobnych pasków tapet tzw. Bordów (dekoracyjnych pasków wykończeniowych) oraz do podklejania brzegów tapet.

Przygotowanie: Przed przystąpieniem do klejenia należy dokładnie określić miejsce docelowe, wykreślając górną krawędź bordu. Zaleca się użycie poziomicy.

Sposób użycia: Tylnią część bordu nawilżyć i pozostawić na ok. 5 minut (należy zwrócić czas na czas podany przez producenta bordu). Bordy papierowe nie wymagają nawilżania. Klej wycisnąć z tuby i równomiernie rozprowadzić po tylniej powierzchni bordu. Po przyklejeniu do ściany istnieje jeszcze możliwość korekty jego położenia przez okres kilku minut. Nadmiar kleju należy natychmiast usunąć wilgotną ścierką.

Uwaga: zawsze należy przestrzegać zaleceń producenta tapet i bord. Czas schnięcia: w zależności od rodzaju podłoża i bordera – do 30 minut. W ciągu 3 pierwszych minut po przyklejeniu można jeszcze dokonać drobnych korekt.

Wydajność: Z jednej tubki 250ml ok. 10 m. bordów o szerokości 15cm lub ok. 15m bordów o szerokości 10cm. Trwałość 2 lata od daty produkcji na zgrzewce lub opakowaniu. Przechowywać i stosować w temp. 5-30 stopni Celsjusza. Produkt posiada atest PZH.